ارتباط با مدیریت
 
گیرنده
 
     
 
     
 
 
 
 
     
 
     
 
سخن مدیر

گروه سرود مدرسه اي براي اجراي سرود در صبحگاه مدرسه آماده شده بود . هوا خيلي سرد بود. گروه ، تا جمع شدن دانش آموزان در آن هوا خيلي  منتظر  ماندند . دانش آموزان جمع شده بودند. مسئول گروه سرود براي رهبري گروه در جاي خود مستقر شد. در اين ميان يکي از اعضاي گروه با خود چنين گفت : «در اين سرما نمي توانم سرود بخوانم . پنجاه نفر در گروه وجود دارد ، اگر فقط دهانم را باز و بسته کنم ، کسي متوجه نمي شود» .... و مسئول گروه کارش را شروع کرد . اما صدايي نشنيد .

چون آن روز همه مثل هم فکر کرده بودند:« اگر من نخوانم چه مي شود؟»

دوستان عزيزم ، به نظر اينجانب " اگر من نخوانم چه مي شود؟ "  بزرگترين جفايي است که يک انسان مي تواند در حق خودش انجام دهد . در حقيقت معني اش اين است که : « من هيچ ارزشي ندارم.» وجود همه شما براي دبيرستان موعود ضروري است و اگرنه شما اينجا نبوديد .

بود و نبود شما براي ما خيلي مهم است و اثر گذار ؛ بيائيد هر روز از خود سؤال کنيم اگر همه دانش آموزان کلاس و مدرسه اينگونه فکر کنند شما چگونه  مدرسه اي خواهيد داشت ؟

مهدی نظری زاده
 
     
 
     
موعود در یک نگاه :
 
 
موعود در یک نگاه
صمیمیت، معنویت، خلاقیت، نشاط اولین حسن هایی است که وقتی وارد دبیرستان موعود می شوی در همه جای دبیرستان موعود می بینی.

این امر با استفاده از نیروهای کیفی مدرسه و بر اساس حفظ احترام و کرامت نوجوان با هدف رشد علمی و معنوی دانش آموزان و فعال شدن ظرفیت های آنان انجام می گیرد.

موعود میعادگاه دانش آموزان و معلمین پرتلاش، معنوی، پرنشاط ، خلاق و صمیمی.

دبیرستان موعود اولین دبیرستان تخصصی آموزش های المپیاد در کشور است.

پیگیری فرآیند های رشد دهنده دانش آموز و توجه ویژه به علایق و استعدادهای متفاوت دانش آموزان از طریق برنامه های فوق برنامه در کنار تعمیق آموزش دروس ، دبیرستان موعود را در ردیف یکی از بهترین و متفاوت ترین مدارس کشور قرار داده است.

دانش آموز مطلوب در افق نگاه اولیا و مسئولین دبیرستان موعود ، مسئولیت پذیر ، خلاق ، شاد ، مومن و دارای عزت نفس و هویت ایرانی اسلامی است.

دبیرستان موعود سعی دارد در کنار فعالیت معمول مدارس دیگر بعنوان مدرسه ای پیشرو در امر تغییر روش های آموزشی عمل نماید و علاوه بر دانش ؛ مهارت ها ، ارزش ها، باورها و عادت های نوجوان را در بستری از تدریس و تربیت و پژوهش انتقال دهد.

دبیرستان موعود با چشم انداز کسب جایگاه برتر در سطح کشور به دانش آموز به عنوان وجودی سرشار از قابلیت ها می نگرد و با محوریت مشاور پایه شرایط مساعد برای کمک به دانش آموز را در جهت به فعالیت رساندن استعدادهای او را ایجاد می نماید.

 
 
     
 
     
مدیریت دوره دوم متوسطه
 
 
* نام و نام خانوادگی : 
مهدی نظری زاده
 
* تحصیلات :  
کارشناس ارشد مدیریت
 
* سوابق مدیریتی :
   --  معاون آموزشی دبیرستان سازمان انرژی اتمی ایران
   --  مدیر و از موسسین دبیرستان موعود
   --  مدیر و موسس مجمع علمی دانش آموزان نمونه
   --  مدیر و از موسسین مجمع علمی نخبگان غرب تهران
   --  مدیر عامل و از موسسین موسسه فرهنگی و آموزشی میعاد دانش پژوهان
 
* سوابق در سمت مسئول پایه :
   --  مسئول پایه اول و دوم دبیرستان انرژی اتمی
   --  مسئول پایه دوم دبیرستان های سلام تجریش و علامه امینی
   --  مسئول پایه سوم دبیرستان موعود
   -- مسئول پایه چهارم نمونه دولتی امام صادق (ع) منطقه 9
 
* سوابق مشاوره مدیریت :
   --  دبیرستان های سلام تجریش ، سلام دیباجی ، سلام یاسین ، سلام فرمانیه ، سلام ندای اندیشه ، دبیرستان های مفید یک ، علامه حلی  یک ، علامه حلی نه ، موسسه خدمات علمی رزمندگان ، معاونت علمی بنیاد شهید استان تهران ، موسسه معراج اندیشه
 
 
     
 
     
درج مطلب
 
ساعات ملاقات:
روزهای زوج از ساعت
15 الی 17
ایمیل:
m.nazarizade@gmail.com